• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/bcradago/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

Актуально

Щорічна міська виставка-конкурс традиційного декоративно-вжиткового мистецтва та народних промислів «краса руками молодих»

з 26 лютого по 10 березня 2019 року

ЩОРІЧНА МІСЬКА ВИСТАВКА-КОНКУРС

ТРАДИЦІЙНОГО ДЕКОРАТИВНО-ВЖИТКОВОГО МИСТЕЦТВА

ОГОЛОШЕННЯ Шановні жителі міста Біла Церква! Запрошуємо Вас на відкриту зустріч на тему: «Все про пасажирські перевезення в місті Біла Церква».

Дата :
21 лютого 2019 року о 13.00 год.
На  відкриту зустріч  запрошуються керівники  автотранспортних підприємств, депутати  міської  ради, члени виконавчого комітету Білоцерківської міської  ради,

Звіт про періодичне відстеження регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 11.10.2014 р. № 378 «Про внесення змін до Правил приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж м. Біла Церква, затверджени

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – юрисконсульта відділу організаційно-правової роботи управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради

2019-03-11
Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовці

2019-03-11

Увага! Порив на водопровідній мережі!

2019-03-07

У звязку із поривом водопровідної мережі (труба Д-1000 мм) на вул.

До уваги виборців!

2019-03-06

У зв’язку з підготовкою та проведенням чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року нагадуємо виборцям про можливість перевірити своє включення до Державного реєстру виборців.

УВАГА! Біла Церква стане першим містом України, де запрацюють Електронні Публічні Консультації. Запрошуємо всіх, а особливо активних білоцерківців на презентацію!

2019-03-06

У Білій Церкві, за підтримки муніципальної соціальної мережі Spilno, розпочато впровадження інтернет-платформи для діалогу та консультацій з громадськістю.