протокол №24 від 25.10.2011 року

П Е Р Е Л I К

piшень включених в пpотокол N 24

засiдання виконавчого комітету Білоцерківської мiської pади

від 25 жовтня 2011 pоку

1

Про створення комісії по прийняттю у комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква безоплатно зовнішніх мереж теплопостачання та гарячого водопостачання житлового будинку по вул. Некрасова, 46А у м. Біла Церква від товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківський домобудівельний комбінат»

2

3

Про утримання автомобільних шляхів міста Біла Церква в зимовий період 2011-2012 р.р.

4

5

Про присвоєння поштових адрес, визнання таким, що втратив чинність п.п.1.1. п.1 рішення виконавчого комітету від 27 вересня 2011 року №434 «Про присвоєння поштових адрес»

6