Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород | Біла Церква - офіційний сайт

Адреса: 09100; Київська область, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого буд. 15, 3 поверх, кабінет 23

телефон: (04563) 5-25-43

email: kadr@bc-rada.gov.ua

Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород забезпечує реалізацію державної політики з питань кадрової роботи та законодавства України з питань служби в органах місцевого самоврядування у виконавчих органах міської ради, на підприємствах, установах і організаціях, що належать до сфери управління міської ради і виконавчого комітету.

Сприяє здійсненню кадрової політики у підрозділах міської ради на основі всебічного вивчення і врахування можливостей кадрів, найбільш повного використання їх здібностей, розвитку ініціативи, створення атмосфери зацікавленості у професійному зростанні.

Готує матеріали для відзначення окремих громадян, трудових колективів з нагоди урочистих, ювілейних і пам’ятних дат.

Начальник відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород міської ради

Загородня Галина Іванівна

посадова інструкція

Головний спеціаліст відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород міської ради