Оголошується конкурс на розробку кращого ескізного проекту концептуального рішення забудови та благоустрою територій міста

Дата :
2019-05-24

«Оголошується конкурс на розробку кращого ескізного проекту концептуального рішення забудови та благоустрою територій міста:

1. Забудови та благоустрою території острова «Дитинства» на річці Рось в м. Біла Церква Київської Київської області. Територія острова «Дитинства» має орієнтовну площу 39,7 га, розташована в центральній частині м. Біла Церква. На даний час земельна ділянка озеленена, проте не благоустроєна. В межах даної території інженерні комунікаціївідсутні. На даний час існує єдиний під'їзд на територію острова «Дитинства» з боку вул. Залузької та вул. Новосельської, вподовж берега річки Рось. Строки проведення конкурсу – з 1 березня 2019 року по 11 листопада 2019 року.

2. Реконструкції парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка в м. Біла Церква Київської області. На території парку необхідно передбачити оновлення благоустрою тротуарних та зелених зон з максимальним розкриттям візуальних осей на пам'ятки архітектури. При розробці проектних пропозицій необхідно запропонувати оновлення фасадів будівель і споруд, запропонувати оптимальне використання території парку, тощо. Строки проведення конкурсу – з 1 березня 2019 року по 14 жовтня 2019 року

3. Реконструкції площі ім. Т. Г. Шевченка з встановленням пам’ятника Т. Г. Шевченко в м. Біла Церква Київської області. Площа ім. Т. Г. Шевченка розташована в центральній частині міста Біла Церква, і є однією з головних площ центральної частини міста. Строки проведення конкурсу – з 1 березня 2019 року по 15 липня 2019 року

4. Реконструкції площі Торгової в м. Біла Церква Київської області. Забудова площі Торгової має важливе історичне містобудівне значення для міста Біла Церква і повинна розвиватись, з точки зору створення туристичної привабливості історичного центру міста та розвитку його туристичної інфраструктури. Територія, яку передбачається використати під реконструкцію площі Торгової розташована з північного-заходу центральної частини міста Біла Церква та примикає до однієї з основних вулиць центральної частини міста - вул. Ярослава Мудрого. Площа земельної ділянки становить, орієнтовно - 3,5900 га.

Строки проведення конкурсу – з 1 березня 2019 року по 16 вересня 2019 року

Умовами проведення конкурсів встановлено грошові премії в розмірі

від 60 000 грн. до 20 000 грн.

З питань, щодо отримання програми та умов конкурсу звертатись у відділ планування та забудови міста управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, за адресою: бульв. Олександрійський, 75, прим. 134 (колишня назва бульв. 50-річчя Перемоги), до секретаря конкурсу, головного спеціаліста – Остапенко Вадима Сергійовича, роб. тел. 5-16-02, 5-12-64, моб. тел. 097-886-80-54).

Оголошення НСАУ - загальне
doc 64 Кб