Оголошення управління містобудування та архітектури про конкурс на розробку кращого концептуального рішення реконструкції площі Торгової місті Біла Церква

Дата :
2019-11-14

13 листопада 2019 року закінчився прийом конкурсних матеріалів для участі у відкритому конкурсі на розробку кращого концептуального рішення реконструкції площі Торгової в м. Біла Церква Київської області.

Відповідно до пункту 9  Програми, вихідних даних та умов відкритого конкурсу конкурсні матеріали мають бути оприлюднені на офіційному сайті Білоцерківської міської ради  на наступний день до 17.00 години.

Засідання журі конкурсу на розробку кращого концептуального рішення реконструкції площі Торгової в м. Біла Церква Київської області проходитиме 19-20 листопада 2019 року о 14.00 годині в великому залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

З детальною  інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті Білоцерківської міської ради за посиланням  https://bc-rada.gov.ua/

Для участі в конкурсі зареєстровано 5 (п’ять) робіт під девізом з шестизначного числа.

З конкурсними роботами можна ознайомитися в холі управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради за адресою: місто Біла Церква  бул. Олександрійський, 75 приміщення 134 та за посиланнями нижче:

№ 202315

№ 208521