«Музичний Сонях» скликає юні таланти!

|  14. 02. 2020

В Білій Церкві, традиційно у лютому, всіх поціновувачів вокального мистецтва збирає конкурс юних виконавців естрадної дитячої та юнацької пісні «Музичний Сонях – 2020». Організаторами конкурсу є управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та Центр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник».

Цього року 40 учасників представили свої мистецькі таланти, серед них: солістів – 31, дуетів – 3.

У конкурсі взяли участь такі заклади загальної середньої та позашкільної освіти: БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня», гімназія №2, колегіум, БНВО «Ліцей-МАН», БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК», БСПМШ №16, БСШ №1, 9, 12, БЗШ №5, 6, 7, 11, 20, 22,  БСЗШ №19, ЦПО «Соняшник».

Конкурс проходив у два тури. Журі визначило 12 дипломантів І туру, які будуть нагороджені грамотами. Інші учасники (40 виконавців) пройшли до ІІ туру і 13 лютого ц.р. вони будуть виборювати перемогу та призові місця. Зал для фіналу конкурсу «Музичний Сонях – 2020» гостинно надала адміністрація  БСПМШ №16.

Ведучими на святі були учні БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня», вихованці театральної студії «Пролог» (керівник – Яковенко Т.С.) Центру позашкільної освіти «Соняшник».