Оголошено набір до складу Ради з числа ВПО

Дата :
2023-09-29

У відповідності до підпункту 2 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року №812 в Білоцерківській міській територіальній громаді буде утворено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Білоцерківській міській раді (далі - Рада).

Оголошується відбір кандидатів для включення до складу Ради з числа внутрішньо переміщених осіб (9 осіб), які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи на території Білоцерківської міської територіальної громади, та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб (3 особи).

Особи, які бажають взяти участь у діяльності Ради, мають подати до відділу звернень громадян за адресою Торгова площа, буд.11 або на електронну адресу [email protected]   [email protected] такі документи:

- заяву у довільній формі (або заповнити заяву за зразком)

- документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- документ про освіту (за наявності);

- мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

- відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або лист громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання та копія статуту громадського об’єднання.

Заяви приймаються до 17 жовтня 2023 року.

Інформація від управління соціального захисту населення БМР