Дата :
2023-10-04

про базове відстеження проєкту регуляторного акта –
проєкту рішення Білоцерківської міської ради

1.        Вид та назва регуляторного акта: проєкт рішення  Білоцерківської міської ради «Про затвердження Вимог до облаштування майданчиків для паркування транспортних засобів на території Білоцерківської міської територіальної громади».

2.        Виконавець заходів з відстеження: відділ транспорту та зв’язку Білоцерківської міської ради.

3.        Цілі прийняття регуляторного акта: метою прийняття рішення є забезпечення функціонування на території Білоцерківської міської територіальної громади єдиної політики з питань нормативного регулювання, організації, функціонування, ціноутворення, координації і контролю у сфері паркування та впровадження системи автоматизованого платного паркування на її території.

4.    Строк виконання заходів з відстеження: з 04.09.2023 року по 03.10.2023 року.

5.    Тип відстеження: базове.

6.    Методи одержання результатів відстеження: для проведення базового              відстеження використовувався статистичний метод.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Даними на основі яких відстежується результативність регуляторного акта є  дані Білоцерківської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Київській області щодо надходжень до місцевого бюджету частини чистого прибутку для підприємств, що належать до комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

При набутті рішенням чинності планується відстежувати наступні показники:

1. Кількість суб’єктів господарювання або фізичних осіб, на яких поширюється  дія даного регуляторного акта, од.
  2. Обсяг надходжень коштів до міського бюджету за користування паркування майданчиком, грн.
  3. Сума інвестицій на облаштування паркувальних майданчиків, тис.грн.
  4. Кількість звернень громадян щодо функціонування та розміщення паркувальних майданчиків, од.
  5. Рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень акта, %.

Міський голова                                                                                                Геннадій ДИКИЙ