Довідка про консультації проєкту документа державного планування «Програма соціально-економічного та культурного розвитку Білоцерківської міської територіальної громади на 2024-2026 роки» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Дата :
2023-12-15

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Закони України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради розроблено Програму соціально-економічного та культурного розвитку Білоцерківської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

На виконання статті 13 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради проведено відповідну процедуру зокрема, здійснено консультації з органами виконавчої влади. За результатами підготовлено довідку про консультації в якій підсумовується отримані зауваження і пропозиції.

Довідка про консультації