Зі світлом Різдвяної зорі: до Білоцерківської міської ради завітали колядники

|  29. 12. 2023

Колядування, щедрування та посівання – обрядові традиції, які прийшли до нас з давніх-давен і повторюються з року в рік. Тож і цьогоріч, не порушуючи добрих традицій, до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради завітали колядники, які вітали представників місцевої влади та всю Білоцерківську громаду з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим 2024 роком.

Свою творчість дарували: народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Співограй» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді Білоцерківської міської ради «Соняшник»; зразковий вокально-хоровий колектив «Співаночка» Білоцерківської школи мистецтв №1, зразковий фольклорний ансамбль «Зоряниця» Білоцерківської школи мистецтв №5; вокальний колектив Білоцерківської музичної школи мистецтв ім. Якова Яциневича; квартет «Фольк» будинку культури села Вільна Тарасівка.

У своїх колядках та віршах вони побажали всій Білоцерківській громаді миру, щастя, добробуту, достатку та перемоги в Новому 2024 році.