Засідання 51 сесії Білоцерківської міської ради

|  22. 02. 2024

22 лютого відбулося засідання позачергової 51 сесії Білоцерківської міської ради VIII скликання.

Депутати міської ради прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Білоцерківської міської територіальної громади» (посмертно).

Міський голова Геннадій Дикий оголосив прізвища загиблих Героїв, яким присвоєно це почесне знання:

Авраменку Андрію Миколайовичу

Шовенку Максиму Олександровичу

Щербаню Михайлу Івановичу

Яненку Юрію Петровичу

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про всіх загиблих Героїв.

Ми пам’ятатимемо завжди, якою ціною українцям доводиться виборювати свою незалежність, схиляємо голови перед кожним загиблим, вдячні кожному військовослужбовцю, хто захищає нас від ворога сьогодні.

Далі, у закритому режимі, було розглянуто два питання щодо підвищення обороноздатності нашої країни, захисту населення від надзвичайних ситуацій та безпеки громадян.

Так, були внесені зміни до Програми національного спротиву Білоцерківської міської територіальної громади на 2024 рік, шляхом викладення її в новій редакції та до Програми надання фінансової допомоги військовим частинам та органам військового управління Збройних сил України, які розташовані на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2024 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 20 грудня 2023 року № 4979-48-VIII.

Депутати також внесли зміни до рішення міської ради від 19 грудня 2023 року № 4993-48-VIII «Про бюджет Білоцерківської міської територіальної громади на 2024 рік».

Так, збільшено обсяг видатків місцевого бюджету за рахунок залишку коштів загального фонду станом на 01.01.2024 р. на 14, 3 млн грн в т.ч.:

- 8, 7 млн грн для матеріально-технічного забезпечення військових частин ЗСУ згідно з Програмою заходів національного спротиву Білоцерківської МТГ на 2024 рік;

- 5,6 млн грн на придбання та встановлення захисної споруди цивільного захисту модульного типу (найпростішого укриття) в закладах освіти, відповідно до Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2025 рр.

Також збільшено доходну та видаткову частини місцевого бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету в рамках Програми з відновлення України в сумі 50 млн грн, які будуть спрямовані на будівництво дошкільного навчального закладу на масиві Піщаний.