Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

|  09. 04. 2024

9 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, на якому було розглянуто майже 45 питань.

Щодо цивільного захисту населення

Першим, під час розгляду питань порядку денного члени виконкому затвердили план основних заходів цивільного захисту Білоцерківської міської територіальної громади на 2024 рік. Його метою є удосконалення системи цивільного захисту громади у поточному році, підвищення готовності та підготовки органів управління і сил цивільного захисту Білоцерківської міської територіальної громади до дій за призначенням в умовах надзвичайних ситуацій.

Затверджений план має такі напрямки:

- з підвищення готовності системи цивільного захисту громади до дій в умовах правого режиму воєнного стану та ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації;

- щодо удосконалення цивільного захисту міської територіальної громади;

- з підготовки та визначення стану готовності до виконання завдань за призначенням органів управління, сил та засобів Білоцерківської міської територіальної громади;

- з контролю за додержанням та виконанням вимог законодавства з питань техногенної та пожежної безпеки, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру;

• з підготовки керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту, та населення до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та ін.

Підготовку до наступного опалювального періоду – розпочато

Щоб якісно підготувати об’єкти соціально-культурного та житлового призначення громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років, виконавчий комітет міської ради затвердив відповідні заходи. Утворена робоча група, яка займатиметься цим питанням. Підприємствам, організаціям, установам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, управителям, структурним підрозділам міської ради рекомендобвано своєчасне виконання визначених заходів.

Робота над призначенням управителів багатоквартирних будинків

Членами виконавчого комітету було створено конкурсну комісію з проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків (гуртожитків), в яких не створено ОСББ та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком. Затверджено склад комісії, положення, згідно яким вона працюватиме.

Даному органу доручено:

-скласти перелік будинків, в яких не створено ОСББ, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління;

-розробити конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків.

Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

У ході засідання було вирішено подати клопотання до Київської обласної державної адміністрації щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» за вагомий особистий внесок у виховання дітей, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятеро та більше дітей, а саме:

Ользі Володимирівні Сокол;

Тетяні Вікторівні Гричановській;

Марині В’ячеславівні Ларіній;

Світлані Вікторівні Щур;

Оксані Юріївні Омельченко;

Ірині Олександрівні Новік.

Під час засідання також було:

- ухвалено рішення про організацію поховання військовослужбовця– жителя Білоцерківської громади, який загинув захищаючи Україну. Поховання відбудеться за рахунок коштів  місцевого бюджету, передбачених Програмою підтримки Захисників і Захисниць України на 2023-2025 роки;

-аби належно організувати здійснення мобілізації на території Білоцерківського району та в зв’язку із змінами в основному складі позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії медичних працівників комунальних закладів, виконавчий комітет міської ради вніс зміни до додатку 1 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 18 січня 2024 року № 26 «Про деякі питання роботи позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії при Білоцерківському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки», шляхом викладення його в новій редакції;

• затверджено склад комісій з питань визначення стану зелених насаджень та їх в відновної вартості вздовж річки Протока в межах міста Біла Церква (ділянка від річки Рось до автотраси М05 Київ – Одеса) та по пров. Академічний, 3;

• розглянуті деякі питання щодо квартирного обліку, заяви суб’єктів підприємницької діяльності щодо надання дозволів на розміщення об’єкта зовнішньої реклами, щодо присвоєння адрес об’єктам будівництва, також опрацьовано низку опікунських питань, з яких прийняті відповідні рішення

• Фото