Зустрічі міського голови з жителями мікрорайону Леваневського

|  21. 12. 2011
20 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів традиційні зустрічі з жителями мікрорайону Леваневського.

Міський голова В.Савчук поінформував присутніх про підсумки роботи міської влади щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви в 2011 році, проаналізував соціально-економічну ситуацію в місті та ознайомив присутніх із завданнями на наступний рік.

Міський голова охарактеризував загальну ситуацію щодо ремонту доріг, освітлення вулиць, благоустрою прибудинкових територій, зазначив, що в поточному році, завдяки сприянню голови Київської облдержадміністрації А.Присяжнюка, значно покращилося фінансування ремонту дорожнього покриття, що дало змогу відновити асфальтне покриття не лише центральних, а й периферійних доріг в місті.

В ході зустрічей міський голова В.Савчук дав відповіді на запитання присутніх, що в основному стосувалися ремонту доріг, встановлення дорожніх знаків, соціального захисту малозахищених жителів міста, роботи транспорту, благоустрою прибудинкових територій та ін.

На заході були присутні заступники міського голови, секретар міської ради, керуючий справами виконавчого комітету, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради.