Звіт про відстеження регуляторного акта

2011-12-22

Звіт про відстеження регуляторного акта

1.      Вид та назва регуляторного акта

Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 30.11.2010 р. № 596 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 24.03.2009 р. №138   «Про надання пільг та встановлення плати за навчання в міських початкових  спеціалізованих мистецьких навчальних закладах».

2.      Назва виконавця заходів з відстеження результативності

Відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради

3.  Цілі прийняття регуляторного акта:

-         встановлення розміру плати за навчання на рівні 7,5 % від собівартості;

-         надання пільг на навчання дітям з соціально незахищених сімей;

-         підвищення престижності навчання;

-         стимулювання створення ансамблів бандуристів та духових оркестрів;

-         зростання впливу на виховання засобами мистецтва;

-         активізація впливу сім’ї на успішність учнів.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:15 листопада  2011 року по 15 грудня  2011 року.

5. Тип відстеження: ПОВТОРНЕ

6. Метод одержання результатів відстеження результативності:

Методом одержання результативності відстеження є аналіз статистичних даних, аналіз бухгалтерської звітності відділу культури і туризму, аналіз обліку заходів, вивчення звітів шкіл естетичного виховання.

7.  Дані та припущення на основі яких відстежується результативність:

Даними, на основі яких відстежується результативність регуляторного акта є дані бухгалтерської та статистичної звітності відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради.

Кількісні  та якісні значення показників результативності:

Показник

Один виміру

2010 рік

2011 рік

1

Сума надходжень батьківської плати за навчання дітей

тис.грн

2.

Сума витрат на надання пільг

тис. грн.

75095

3.

Кількість діючих дитячих духових оркестрів

9

Кількість ансамблів бандуристів

4

6

4.

Кількість нагород обласного рівня

5

12

5.

Кількість заходів за участю духових оркестрів та ансамблів бандуристів

27

30

8. Оцінка можливих результатів реалізації регуляторного акту та ступень досягнення визначених цілей:

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, але потребує змін та доповнень.

Зростання частки батьківської плати у загальній вартості навчання стане запобіжним механізмом вимушеного різкого і значного зменшення учнівського контингенту шкіл естетичного виховання, посилить контроль за якістю викладання, піднесе престижність естетичної освіти.

Збільшаться витрати на оплату навчання окремими суб’єктами господарювання, але покращиться якість навчання, обслуговування жителів міста музичними колективами, успішність учнів та батьківський контроль за виконанням вимог програм початкової мистецької освіти.