Зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Вокзальна»

|  23. 12. 2011

22 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів чергову зустріч з жителями мікрорайону «Вокзальна».

Міський голова поінформував присутніх про соціально-економічну ситуацію в місті в 2011 році, зазначив, що ряд промислових підприємств отримали кращі економічні показники по розвитку, ніж у 2010 році, відмітив позитивні зрушення в розвитку малого та середнього бізнесу, акцентував увагу на тому, що повністю погашена заборгованість з виплат заробітних плат на підприємствах і установах Білої Церкви.

Міський голова В.Савчук наголосив на сприянні голови Київської облдержадміністрації А.Присяжнюка щодо підтримки соціально-економічного розвитку Білої Церкви. З обласного бюджету виділено кошти місту для придбання нових тролейбусів, ремонту міських доріг та ін.

На зустрічі міський голова В.Савчук також ознайомив присутніх білоцерківців із основними завданнями на наступний рік та дав відповіді на їх питання, що в основному стосувалися благоустрою території мікрорайону «Вокзальна», роботи медичних закладів, руху тролейбусів, формування тарифів за отримані послуги тепло- та водопостачання та ін.

На заході були присутні заступники міського голови, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради.