|  11. 12. 2012

11 грудня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету були затверджені Програма соціально-економічного та культурного розвитку м. Біла   Церква на 2013 р., план першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в м. Біла Церква на 2013 р.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про створення робочої групи для опрацювання документів, які подаються на комісію Київської  обласної державної адміністрації з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, про деякі питання громадських організацій, про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення.

На засіданні також було взято до відомазвіт заступника міського голови щодо енергозбереження енергоресурсів бюджетними установами м.Біла Церква, затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт міських дошкільних навчальних закладів № 10 і №30 та розглянули ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.