Регіональна науково-практична конференція

|  18. 06. 2013

18 червня в м.Біла Церква відбулася ІІІ регіональна науково-практична конференція «Духовно-моральне виховання в системі освіти Київщини» (до 1025-річчя Хрещення Русі).

Перед початком засідання учасники конференції отримали вітання від голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка, в якому наголошено на важливій ролі духовно-морального виховання молоді,  як запоруки благополуччя кожної особистості та держави в цілому. Зазначено, про втілення в Київській області соціальних ініціатив  Президента України В.Ф.Януковича  «Діти – майбутнє України»,  акцентовано увагу на Національній стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021рр., яка спрямована на утвердження нової системи духовних цінностей  та ін.

Присутні також отримали вітання від предстоятеля Української Православної Церкви, Митрополита Київського і всієї України Володимира та ін.

Відкриваючи науково-практичну конференцію архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин відмітив важливість таких заходів, оскільки вони в подальшому сприятимуть підготовці до життя молодого покоління, формуванню високоморальних та духовних особистостей.  Наголосив на вагомості святкування 1025-річчя Хрещення Русі та історичному значенні цієї події для розвитку нашого суспільства та ін.

У роботі конференції взяли участь начальник відділу у справах релігій і національностей Київської обласної державної адміністрації  Л.Ткачук, в.о.ректора Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів Л.Кабан, директор Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Б.Смуток,  педагогічні працівники вищих і загальноосвітніх навчальних закладів, представники духовенства, учні навчальних закладів Київщини.