Апаратна нарада за участі заступників міського голови, начальників відділів, управлінь

|  15. 10. 2013

15 жовтня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів апаратну нараду за участі заступників міського голови, начальників відділів, управлінь та  керівників інших установ і організацій міста, які забезпечують життєдіяльність Білої Церкви.

В ході наради міський голова акцентував увагу на роботі міської влади щодо реалізації завдань і доручень Президента України по вдосконаленню роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки. Зазначив,що з цією  метою в кожному мікрорайоні міста створені пункти соціального обслуговування. Звернув увагу на  необхідність надання правової допомоги і спеціалізованої соціальної підтримки  проблемним сім’ям, дітям, позбавлених  батьківського піклування та ін.

Міський голова В.Савчук відмітив, що відповідно до міської програми підтримки сім’ї з  міського бюджету передбачено надання одноразової фінансової допомоги для сімей та осіб з числа молоді, які знаходяться під соціальним супроводом.

Міський голова наголосив, що в м.Біла Церква й надалі буде продовжено послідовну роботу щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України.

На нараді також обговорили ряд інших питань, серед яких  стан підготовки міста до осінньо-зимового опалювального сезону, зупинилися на основних напрямках розробки Програми соціально-економічного розвитку міста на 2014р. та ін.