Апаратна нарада за участі заступників міського голови, начальників відділів, управлінь

|  05. 11. 2013

05 листопада міський голова Білої Церкви В.Савчук провів апаратну нараду за участі заступників міського голови, начальників відділів, управлінь та керівників інших установ і організацій міста, які забезпечують життєдіяльність Білої Церкви.

В ході наради міський голова акцентував увагу на роботі міської влади по реалізації завдань і доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин. Зазначив, що одним з головних завдань місцевої влади є створення умов для рівноправного розвитку та активної участі у соціально-економічному та духовно-культурному житті представників усіх національностей, які разом з українцями складають єдину етнонаціональну структуру суспільства.

Міський голова В.Савчук зазначив, що постійна увага приділяється сфері мовної політики, забезпечуються умови функціонування та розвитку мов національних меншин. В місті діє система освітніх та культурно-мистецьких закладів, які відповідають національно-культурним потребам населення.

Міський голова наголосив, що в м.Біла Церква й надалі буде продовжено послідовну роботу щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України.

В ході наради керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко зазначила, що впроваджуючи в життя завдання Президента України В.Ф.Януковича, міська влада сьогодні створює всі необхідні умови, щоб національні меншини, які проживають в місті, мали можливість зберігати й розвивати свою культуру, традиції, історичну спадщину. Найчисельнішими національними меншинами в Білій Церкві є росіяни, білоруси, євреї, поляки, вірмени, азербайджанці, татари, цигани, молдовани та німці. Всього в місті проживають представники 84 національностей.

Поінформувала, що з числа посадових осіб місцевого самоврядування - 247 українців, 52 росіянина, 3 поляки, 2 білоруси. Серед депутатів Білоцерківської міської ради VI скликання – 59 українців, 1- росіянка.

На нараді також обговорили ряд інших питань, серед яких основні напрямки розробки Програми соціально-економічного розвитку міста на 2014р, стан виплати зарплат і пенсій та ін.