|  11. 03. 2014

11 березня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було прийнято рішення про проведення природоохоронних заходів до Дня довкілля, взято до відома інформацію начальника управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради по роботі зі зверненнями громадян за 2013 р., внесено зміни до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 368 від 11.09.2012 р. «Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації».

Членами виконавчого комітету міської ради були прийняті рішення про встановлення режиму роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, про деякі питання щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами та розглянуті інші питання, з яких були прийняті відповідні рішення.

В засіданні взяли участь директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Н.Клокар, заступник прокурора м. Біла Церква О.Агудалічев, представники громадськості та міських ЗМІ та ін.