Звіт про базове відстеження регуляторного акту «Про тарифи на платні послуги»

Дата :
2014-03-31

Звіт про базове відстеження регуляторного акту «Про тарифи на платні послуги»

1. Загальні відомості про регуляторний акт:

Проект рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на платні послуги».

2.Виконавець заходів з відстеження:  КУ БМР Будинок урочистих подій.

3. Цілі прийняття регуляторного акта: коригування діючих тарифів комунальної установи Білоцерківської міської ради та розширення переліку послуг.

4.Строк виконання заходів з відстеження: з 01.03.2014 р. по 31.03.2014 р.

5. Тип відстеження: БАЗОВЕ

6.Методи одержання результатів базового обстеження: для проведення базового відстеження використовувався статистичний метод згідно даних бухгалтерського обліку.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також спосіб одержання таких даних: даними, на основі яких відстежується результативність регуляторного акту, є дані бухгалтерського обліку.

8. Кількісні значення показників результативності акта:

Показники

Середньомісячний показник напередодні прийняття регуляторного акта станом на  01.01.2014 р.

Середньомісячний показник через рік після його прийняття станом  на 01.12.2014 р. (прогноз)

Середньомісячний обсяг надання послуг для населення, одиниць

Чистий прибуток (збиток), тис. грн.

13,25

Міський голова                                                                                   В.П. Савчук