Вручення міської молодіжної літературно-мистецької премії ім.М.Вінграновського за 2013 рік

|  04. 04. 2014

03 квітня  в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди вручення міської молодіжної літературно-мистецької премії ім.М.Вінграновського за 2013 рік.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх на заході привітав його заступник М.Антонюк, наголосивши, що відповідно до комплексної програми «Молодь Білої Церкви» на 2013-2014 роки» в місті здійснюється системна робота з молоддю щодо реалізації державної молодіжної політики. Відмітив, що особливу увагу міська влада приділяє підтримці  обдарованої молоді, створенню умов для її розвитку та побажав лауреатам премії ім.М.Вінграновського натхнення та подальших успіхів.

З метою всебічного сприяння розвитку і підтримки творчо обдарованої молоді віком від 15 до 35 років щорічно присуджується міська молодіжна літературно-мистецька премія. Протягом 21 року премію отримали 47 лауреатів з числа молодих митців та творчих колективів міста.

Лауреатами міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновського за 2013 рік стали  прозаїк Ю. Гай – за підготовку та видання   авторської прозової книги «Психотерапевт» та незалежна журналістка Т. Виговська (Климчук) - за публікації останнього року в  засобах масової інформації. Лауреатам було вручено дипломи, нагрудні знаки лауреата  та премія.

Лауреатів також привітали та побажали їм творчого зростання голова комісії по присудженню міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновського, Заслужений працівник культури України, член президії Українського фонду культури А.Кульчицький, голова міськрайонної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка, письменник, журналіст В.Іванців, директор Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» В.Гутник та ін.

Під час заходу присутні мали змогу проглянути  концерт, під час якого свою майстерність продемонстрували лауреати міської молодіжної літературно-мистецької премії попередніх років.

В заході взяли участь начальник відділу у справах сім'ї та молоді міської ради О.Литвинчук, голова Київської обласної та Білоцерківської міської організації Спілки письменників України, прозаїк, лауреат міської літературно-мистецької премії ім.І.Нечуя-Левицького, член Золотого фонду м.Біла Церква А.Гай, представники творчої інтелігенції, громадськості міста, учні міських навчальних закладів та ін.