Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата :
2014-04-09

Відповідно до Закону  України «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», ст.9  Закону України «Про  засади державної  регуляторної  політики  у сфері  господарської  діяльності», виконавчий  комітет Білоцерківської  міської  ради повідомляє  про  оприлюднення  проектів  регуляторних  актів :

«Про  тариф  на  проїзд  у  міському  електричному  транспорті»;

«Про тариф  на  послуги  з  перевезення  пасажирів  на  міських  автобусних  маршрутах  загального  користування»

Дані  проекти  рішень  розроблені  з  метою приведення  тарифів  на  пасажирські  перевезення у  міському  громадському  транспорті  до  економічно  обґрунтованого  рівня.

З  проектом  рішення  та аналізом  впливу  вищезазначених  регуляторних  актів  можна  ознайомитися  в  мережі Інтернет  на  офіційному  сайті Білоцерківської  міської  ради  http: //www.bc-rada.gov.ua  та  у  відділі  промисловості, енергетики,  транспорту  та  зв’язку  управління  економіки  міської  ради, т/ф 39-28-62.

Пропозиції  та  зауваження  приймаються відділом  промисловості, енергетики,  транспорту  та  зв’язку  управління  економіки міської  ради, протягом місяця з  моменту опублікування даного повідомлення, в друкованому, за адресою: вул. Я.Мудрого,15,  кабінет № 8, з 9-00 до 18-00год., та  електронному  вигляді  за  адресою: [email protected].

Заступник  міського  голови                                                       Г.В.Джегур

Аналіз впливу регуляторного акту до проекту  рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті»