|  23. 04. 2014

22 квітня   відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було взято до відома інформацію управління охорони здоров’я міської влади про стан забезпечення харчування хворих в стаціонарах лікувально-профілактичних закладів міста у 2013 р.  та інформацію начальника управління соціального захисту населення міської ради про роботу управління за 2013 р. і I квартал 2014 р.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення створити комісії з питань визначення стану зелених насаджень в м.Біла Церква та по врегулюванню чисельності безпритульних тварин у м.Біла Церква і затвердили її положення. Також було створено комісію по обстеженню житлового фонду м.Біла Церква з метою оцінки його санітарно-технічного стану і визнано таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 25.09.2012 р. № 398.

На засіданні було затверджено рішення про організацію дорожнього руху в м.Біла Церква на час проведення загальноміських заходів та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.