Дата :
2014-07-01

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України від 11.09.2003р. №1160-VI  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглянувши пропозиції  Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Київської області Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про внесення змін рішення до рішення міської ради від 01 липня 2011 року №224-10-VІ „Про впровадження податку на нерухоме майно” та аналізу регуляторного впливу даного рішення.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ – сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua та у Білоцерківській об’єднаній державній податковій інспекції тел. 5-74-70.

Пропозиції та зауваження приймаються протягом місяця з дня опублікування в друкованому та електронному вигляді за адресою: Білоцерківська об’єднана державна податкова інспекція, бульвар 50-річчя Перемоги,12 кім. 20 з 9-00 до 18-00 щодня (крім суботи та неділі).