05 липня 2014 року на стадіоні Національного університету державної податкової служби України в м. Ірпінь відбулася ІІІ Обласна спартакіада головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, в якій взяли участь 30 команд – представників територіальних управлінь та апарату головного управління. Кожна команда мала власну спортивну форму, відповідні назви команд і спортивні гасла.

327 учасників змагалися з таких легкоатлетичних видів спорту як біг та естафета на короткі дистанції 60 м для жінок і 100 м для чоловіків, стрибки в довжину, силові вправи (підтягування на перекладині, віджимання, підняття ваги) та перетягування канату.

Управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області (начальник управління В.Дебольська) гідно представляла команда «Росичі» (капітан команди Є.Івашєв).

5 бронзових медалей вибороли представники команди Р. Фернандо з бігу на дистанцію в 100 м та Р.Ковтун, І.Синебок, Р.Фернандо і О.Шалієвський  в естафеті.

Наші досягнення ще раз підтверджують, що працівники управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області вміють не тільки професійно працювати, а й організовано відпочивати, віддаючи перевагу здоровому способу життя.

О.Кісіна, завідувач сектору
управління Пенсійного фонду України