Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

|  16. 07. 2014

16 липня в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в якій взяв участь заступник міського голови М.Антонюк.

В ході прес-конференції заступник міського голови поінформував присутніх, що відповідно до розпорядження в.о.міського голови №100 Р від 15.07.2014року у зв’язку з трагічною загибеллю військовослужбовців під час проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, які були мобілізовані з міста Біла Церква, та з метою вшанування їх пам’яті 16-18 липня 2014 року оголошено днями жалоби в місті Біла Церква.

Наголосив, що у дні жалоби на будинках і спорудах міста буде приспущений Державний Прапор України, відмінено проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань, власникам закладів торгівлі, громадського харчування рекомендовано відмінити проведення розважально-концертних заходів та використання піротехнічних виробів.

Заступник міського голови також акцентував увагу, що в місті проводиться систематична робота щодо залучення коштів та матеріальної допомоги, які постійно передаються в зону бойових дій та  ін...