Відділення ДАІ з обслуговування міста Біла Церква та Білоцерківського району УДАІ ГУМВС України в Київській області інформує!

Дата :
2014-07-17

Шановні учасники дорожнього руху, з 2 липня 2014 року розпочалися профілактичні заходи під назвою «Рядність», метою яких є виявлення та документування фактів порушення водіями транспортних засобів правил дорожнього руху в частині вимог до розташування транспортних засобів на проїзній частині дороги.

Згідно розділу 11 Правил дорожнього руху України передбачено порядок розташування транспортних засобів на дорозі, тому Державтоінспекція Білоцерківщини нагадує водіям транспортних засобів:

-    на дорогах, які мають дві і більше смуг для руху в одному напрямку, нерейкові транспортні засоби повинні рухатися як найближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, коли виконується випередження, об'їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом.
-
    на дорогах, які мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку, виїзд на крайню ліву смугу для руху в цьому ж напрямку дозволяється, якщо праві зайняті, а також для повороту ліворуч, розвороту або для зупинки чи стоянки на лівому боці дороги з одностороннім рухом у населених пунктах, коли це не суперечить правилам зупинки (стоянки).

Такі правопорушення, а саме – порушення правил розташування транспортних засобів на дорозі, відповідно до частини 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, караються штрафом в розмірі від 425 до 510 гривень. Якщо ж такі правопорушення спричинили створення аварійної обстановки, а саме: примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки або безпеки інших громадян, то відповідно до частини 4 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, караються штрафом  від 680 до 850 гривень або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Відділення ДАІ  з обслуговування
міста  Біла Церква та Білоцерківського району
повідомляє, що в період з 10.07.2014р. по 17.07.2014p.
працівниками ДАІ було виявлено - 186  - порушень Правил дорожнього руху

З них:
- за перевищення швидкісного режиму - 68
- керування в стані алкогольного сп’яніння - 21
- скоєно дорожньо-транспортних пригод - 9
- порушення правил обгону - 0
- позбавлено посвідчень водія - 28
- направлено матеріалів до виконавчої служби за несвоєчасну сплату штрафів - 34
- направлено матеріалів до суду - 39
- керування без документів - 11
- порушення ПДР пішоходами - 15
- невиконання вимог дор. знаків та розмітки - 9
- порушення правил проїзду пішохідних переходів - 21
- керування Т.З., які мають тех. несправніості - 4
- порушення правил проїзду перехресть - 3
- порушення правил проїзду залізн. переїздів - 1
- створення аварійної обстановки - 0

В ході проведення профілактичних заходів «АВТОБУС 2014»
працівниками ДАІ в період часу з 27.05.14 по 17.07.2014 року було
проведено наступну роботу:

оглянуто автобусів - 1089
складено адміністративних протоколів - 206
допущено порушень водіями автобусів - 160
керування  в стані алкогольного сп’яніння - 1
виявлено тех. несправних автобусів - 39
порушення правил перевезення пасажирів - 67
керування автобусом без необхідних документів - 11
відхилення від визначеного маршруту - 42
позагаражне зберігання автобусів - 6

Шановні водії!
Не порушуйте Правил дорожнього руху!
Своєчасно сплачуйте адміністративні штрафи.

О. Антосюк майор міліції
інспектор з профілактичної роботи ВДАІ