День державного прапора України

|  26. 08. 2014

23 серпня в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня державного прапора України.

Вітаючи присутніх зі святом, міський голова В. Савчук наголосив, що гімн, герб і прапор України є головними символами нашої держави та відіграють вагоме значення в становленні незалежності України.  Відмітив, що кольори нашого прапора є самими мирними і символізують блакитне небо та золоту ниву,  і сьогодні білоцерківці вшановують прапор як символ честі та гідності нації.

Міський голова В.Савчук також наголосив, що сьогодні під українським національним прапором українські воїни з честю та гідністю відстоюють суверенітет України.

В ході заходу присутніх зі святом також привітав архієпископ Білоцерківський та Богуславський Августин, який відмітив, що кожен народ має свої святині, які самостійно обирає і їх необхідно поважати та оберігати, бути вірними їм. Наголосив, що саме блакитні та жовті кольори найчастіше використовуються в церкві, адже вони є символічними в релігії та висловив сподівання, що після складних випробовувань наша держава стане ще більш цілісною та процвітаючою.

Від імені молоді міста присутні отримали вітання від випускника Білоцерківської гімназії №2, теперішнього студента Київського політехнічного інституту В.Світайла.

В ході урочистостей міський голова разом з представниками міських навчальних закладів підняв державний прапор України.

В заході взяли участь депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, керівники підприємств, установ, організацій, представники громадськості та місцевих ЗМІ.

Цього ж дня в м.Біа Церква на площі ім. Т.Г.Шевченка було відкрито скульптурну композицію «Кобзар».

В ході заходу міський голова В.Савчук зазначив, що скульптурна композиція, яка створена за мотивами творів Великого Кобзаря - Т.Шевченка є символічною, адже поет в своїх творах завжди оспівував прагнення українського народу до волі та незалежності. Відмітив, що міською владою розроблено план реконструкції площі ім.Т.Шевченка, який буде втілюватися в подальшому, а встановлення цієї скульптурної композиції - є першим кроком.

Міський голова висловив слова вдячності молодому художнику – скульптору, володарю гранту Президента України для обдарованої молоді  за створення скульптури та  члену виконавчого комітету міської ради, голові спостережної ради закритого акціонерного товариства «МЖК-буд» В.Яровому,  завдяки якому скульптура була виготовлена.