Пленарне засідання шістдесят другої сесії Білоцерківської міської ради

|  29. 08. 2014

29 серпня відбулось пленарне засідання шістдесят другої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком пленарного засідання депутати міської ради прийняли звернення  до білоцерківців з проханням зберігати злагоду і спокій в місті, проявити витримку та виваженість, громадське порозуміння та взаємну підтримку заради збереження миру в державі та її територіальної цілісності.

Депутати міської ради також підтримали звернення до Міністра оборони України В.Гелетея, голови Служби безпеки України В.Наливайченка, голови Київської обласної державної адміністрації В.Шандри з проханням вжити всіх необхідних заходів щодо пошуку і визволення полоненого майора О.Шкурка, який потребує негайної медичної допомоги.

В ході сесійного засідання депутати міської ради  прийняли рішення про оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки юридичним особам і фізичним особам-підприємцям та громадянам.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради – М.Бондаренко, Г.Дикий.

В різному виступили депутати міської ради - С.Беркут, К.Бугайчук, С.Істомін, О.Ліневич, В.Маршалок, Т.Сербин.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, начальники ряду структурних підрозділів міської ради.