|  09. 09. 2014

09 вересня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено мережу закладів освіти на 2014/2015 навчальний рік, прийнято рішення про перевезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста незалежно від підпорядкування, типів  і форм власності міським  транспортом  у 2014/2015 навчальному році.

Члени виконавчого комітету взяли до відома інформацію про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого  комітету  Білоцерківської міської ради у першому півріччі 2014 р., прийняли рішення про тарифи на житлово-комунальні послуги, проведення осіннього двомісячника санітарного очищення, озеленення та благоустрою м.Біла Церква, що триватиме з 15 вересня по 15 листопада ц.р., загальноміську толоку буде проведено 11 жовтня та 01 листопада  поточного року.

Під час засідання також були прийняті рішення про організацію та проведення ХІ  Білоцерківського марафону, деякі питання щодо квартирного обліку, встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.