Зустріч міського голови із членами «Золотого фонду»

|  10. 09. 2014

10 вересня відбулася традиційна зустріч міського голови Білої Церкви В.Савчука  із членами Золотого фонду міста.

Міський голова  наголосив, що сьогодні Золотий фонд міста налічує 236 осіб, і кожного року він поповнюється новими членами, серед яких білоцерківці з різних сфер життєдіяльності Білої Церкви.  Висловив їм слова вдячності за особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста, наголосив, що в Білій Церкві гідно продовжуються традиції започатковані ними  і, головним завданням  всіх білоцерківців в складних умовах  сьогодення, є підтримання функціонування міста в належних умовах та забезпечення його подальший розвиток.

Міський голова також  охарактеризував суспільно-політичну ситуацію в м.Біла Церква.

Під час заходу міський голова В.Савчук вручив свідоцтво 4-ом новим членам Золотого фонду, серед яких Заслужений тренер України, тренер-викладач з лижних гонок комунального закладу Київської обласної ради «Київська обласна ДЮСШ» Г.Бекетова; Заслужений тренер України, тренер з карате-до Асоціації традиційного карате-до м.Біла Церква В.Брунько; Заслужений працівник освіти України, начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик; Заслужений тренер України, вчитель з греко-римсько боротьби комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» А.Щука.

В ході заходу також було вручено премії за ІІ та ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі на кращий проект пам’ятника Т.Шевченку в м.Біла Церква, які здобули авторський колектив скульпторів у складі –В.Білей та І.Мельничука і скульптора О. Маляра.

Дипломи  та грошові премії отримали лауреати  міської літературно-мистецької премії ім. І. Нечуя-Левицького за 2013р. – майстер художньої вишивки С.Паламарчук – за творчий доробок в одному з видів народного декоративного мистецтва та Заслужена артистка України Л.Дяченко – за виконання головної ролі у виставці «Ханума» автора А.Цагарелі.

В заході взяли участь секретар міської  ради О.Олійник, заступник міського голови М.Антонюк,  представники громадськості та міських ЗМІ.