До Дня працівника соціальної сфери

Сьогодні осередок «Об’єднання ветеранів, працівників, пенсіонерів управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області»  (голова осередку В. Д. Нонко) об’єднує 37 колишніх працівників управління, з якими постійно підтримується тісний зв'язок і які завжди готові поділитися своїм багатим досвідом роботи  з молодими спеціалістами.

Напередодні Дня працівника соціальної сфери, що традиційно відзначається в першу неділю листопада місяця, відбулася чергова зустріч з ветеранами управління, яка була організована начальником управління В. І. Дебольською та головою профкому Т. Г. Маландій, які привітали присутніх зі святом і подякували за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та активну життєву позицію.

Приємним подарунком для ветеранів управління стало запрошення на перегляд концерту у виконанні провідних артистів Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П. О. Саксаганського.

Голова профспілки    Т.Г.Маландій