Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

Дата :
2014-12-05

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 27 листопада 2014 р.                               м. Біла Церква                                                       № 446

Про тарифи на послуги з перевезення
пасажирів на міських автобусних маршрутах
загального користування

Розглянувши подання  управління  економіки міської  ради, листи від  керівників підприємств-перевізників: приватного підприємства “КАН”,  приватного підприємства “Валоїс”, малого приватного підприємства “Діліжанс”, публічного акціонерного товариства “Білоцерківський  автобусний  парк”, у  зв’язку зі  зміною умов виробничої  діяльності  та  реалізації  послуг, з   метою забезпечення  необхідного  рівня безпеки  та  якості  послуг,  відповідно до  Закону України “Про  автомобільний  транспорт”, ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської  ради  вирішив:

1. Встановити тарифи на  послуги  з  перевезення пасажирів  на  міських  автобусних маршрутах  загального  користування,  які здійснюються  у  режимі  маршрутного  таксі:  приватним підприємством “КАН”,  приватним підприємством “Валоїс”, малим приватним підприємством “Діліжанс”, публічним акціонерним товариством “Білоцерківський  автобусний  парк ”:

- мікроавтобусами – 3,00  грн.

2. Вважати  таким, що  втратило  чинність  рішення  виконавчого  комітету  міської  ради від  13 травня 2014 р. № 172 «Про  тарифи  на  послуги  з  перевезення  пасажирів  на  міських  автобусних  маршрутах  загального  користування».

3. Дане  рішення  набирає  чинності  з  дня  його  офіційного  оприлюднення.

4. Контроль за  виконанням  даного  рішення  покласти на заступника міського голови згідно розподілу обов’язків.

Міський голова                                                                    В.П. Савчук