Презентація концепції розвитку велоінфраструктури міста

|  15. 12. 2014

12 грудня в м.Біла Церква відбулася презентація концепції розвитку велоінфраструктури міста.

В ході заходу присутні акцентували увагу на важливості розвитку велосипедної інфраструктури в м.Біла Церква, обговорили основні завдання концепції, серед яких -створення карти-схеми велоінфраструктури, системи велопарковок, велосипедних дороговказів,  забезпечення освітлення для створених маршрутів та ін..

Учасники презентації були поінформовані, що дана концепція передбачає створення в Білій Церкві ефективної, комфортної та безпечної велосипедної інфраструктури, розвиток та популяризацію велосипедного руху серед білоцерківців, підвищення безпеки руху велосипедистів, покращення екологічної ситуації при зменшенні інтенсивності автомобільного руху,  підвищення рівня розвитку туристичної сфери міста та ін..

В заході взяли участь депутат міської ради Д.Поліщук, заступники міського голови М.Антонюк, Г.Джегур, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць, начальник управління містобудування та архітектури міської ради Г.Кревський, представники громадськості та міських ЗМІ.