Управління містобудування та архітектури нформує

Дата :
2015-02-12

Комітетом з конкурсних торгів управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради 11 лютого 2015 року прийнято рішення про застосування процедури відкритих торгів на закупівлю роботи «Розроблення генерального плану міста Біла Церква».

З детальною інформацією та документацією про проведення процедури конкурсних торгів можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті міської ради: www.bc-rada.gov.ua  та на веб-порталі з питань Державних закупівель: www.tender.me.gov.ua.

Пропозиції конкурсних торгів необхідно  подати до 10 год. 00 хв. 20 березня 2015 року в управління містобудування ат архітектури Білоцерківської міської ради.

Відкриті торги відбудуться відповідно до вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» о 11 год. 00 хв. 20 березня 2015 року, у приміщенні холу управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради за адресою: бул. 50-річчя Перемоги, 75.

Управління містобудування та архітектури
Білоцерківської міської рад