ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради „Про тарифи на роботи (послуги), що виконуються трудовим архівом Білоцерківської міської ради”

Дата :
2015-05-14

Відповідно до  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-VI „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, розглянувши пропозиції трудового архіву Білоцерківської міської ради виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта  „Про тарифи на роботи (послуги), що виконуються трудовим архівом Білоцерківської міської ради” та аналізу регуляторного впливу  даного рішення.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта  можна ознайомитися  в  мережі Інтернет на офіційному ВЕБ-сайті міської ради та її виконавчих  органів:  www.bc-rada.gov.ua.

Пропозиції та зауваження приймаються протягом місяця з дня опублікування в друкованому та  електронному вигляді за адресою:  вул. Павліченко, 14а трудовий архів Білоцерківської міської ради з 9-00 до 18-00 (понеділок - четвер), з 9-00 до 16-45 (п’ятниця) т. (04563) 5-32-68.