Майбутні кадри - серед талановитої молоді

27 травня 2015 року відбулися зустрічі працівників управління Пенсійного Фонду України у м. Білій Церкві Київської області з учнівською молоддю Білоцерківського колегіуму, яка сьогодні визначається з майбутньою професією і, звичайно, з вищими навчальними закладами, які готують майбутніх фахівців, адже сьогодення вимагає від кожного спеціаліста нового підходу до виконання своїх посадових обов’язків і завдань, що ставляться перед ними.

Під час зустрічі старшокласники ознайомилися з роботою управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області, з новим у пенсійному законодавстві України, з можливістю здобуття вищої освіти у вишах України, які готують кадри за державним замовленням для Пенсійного фонду України, з вимогами до абітурієнтів, із здійсненням контролю з боку управління за навчанням студентів та створенням умов для проходження ними навчальної, виробничої і переддипломної практики тощо.

Спілкуючись зі старшокласниками, пенсійники також звернули увагу присутніх на забезпечення молодих фахівців гарантованим робочим місцем по закінченню вищого навчального закладу, ознайомили учнів та викладачів з тижневиком Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр».
В заході взяли участь начальник відділу інформаційних систем та програмного забезпечення Медяний О.Г., завідувач сектору персоналу Кісіна О.В., головний спеціаліст сектору персоналу Маландій Т.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи Білоцерківського колегіуму Сіманова Т.М.

О.В.Кісіна, завідувач сектору
персоналу управління