Повідомлення головного управління ДФС у Київській області

2015-07-13

Виявлені наркотичні засоби
у поштових відправленнях на Київської митниці ДФС

Працівниками Київської митниці ДФС під час перевірки міжнародних поштових відправлень на території Дільниці обміну авіапошти (Бориспіль) зафіксовано спробу переміщення наркотичних і психотропних речовин.

Наркотичні засоби (90 таблеток бупренорфіну) та психотропні речовини (90 таблеток лоразепаму і 57 альпразоламу) виявлено під час проведення митного огляду міжнародного поштового відправлення, яке прямувало з Ірану до України через Німеччину.

При розпакуванні двох пакунків, зроблених з газетного паперу з  арабським шрифтом, скріплених скобами, виявлено 9 блістерів (по 10 таблеток у кожному) з надписом Buprenorphine 2, у другому пакунку виявлено 4 блістери по 20 таблеток в кожному і 1 блістер в якому  знаходилося 10таблеток з надписом Lorazepam2-ABIDI.

Складено протокол про порушення митних правил. Наркотичні і психотропні речовини вилучено. Повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, направлено до органів МВС України.

ГУ ДФС у Київській області

Від стягнення штрафів та реалізації конфіскованого майна на Київській митниці ДФС у червні перераховано 11,2 млн. грн. до держбюджету

Митницею протягом червня підготовлено та направлено до Управління Служби безпеки України в Київській області та органів внутрішніх справ 10 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки кримінального правопорушення.

Заведено 56 справ про порушення митних правил. Реально вилучені предмети у 66 справах. За попередньою оцінкою вартість предметів порушення митних правил складає 3,7 млн. гривень.

Типовими предметами правопорушення в червні переважно були валютні цінності, автотранспортні засоби, тютюнові вироби та товари, які переміщувались в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України.

Управлінням аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням у червні заведено 18 справ про порушення митних правил на суму майже 243 тис. гривень.  Вже розглянуто 1 справу про порушення митних правил і накладено штраф у розмірі 8,5 тис. гривень.

Упродовж червня до суду направлено 69 справ на 11,8 млн. гривень.

За червень співробітниками митниці виявлено 3 факти незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин їх аналогів та прекурсорів, відповідно складено 3 протоколи про порушення митних правил та направлено 3 повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення до органів МВС України.

ГУ ДФС у Київській області