Карта залучення міжнародної допомоги

Дата :
2015-07-23

Про розроблення «Карти залучення міжнародної допомоги»,
яка містить інформацію щодо діючих міжнародних проектів та програм

З метою залучення додаткових ресурсів міжнародної допомоги, спрямованої на підтримку розвитку України  Урядовим офісом з питань європейської інтеграції розроблена «Карта залучення міжнародної допомоги», яка містить інформацію щодо діючих міжнародних проектів та програм, потенційними бенефіціарами і реципієнтами яких можуть бути місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та громадські організації.

Ознайомитись із зазначеною картою можна на Урядовому порталі у розділі Діяльність Уряду / Європейська інтеграція / Виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС / Фінансова підтримка та технічна допомога / «Карта залучення міжнародної допомоги».

Також опублікований Посібник "Доступ до донорських та інвестиційних ресурсів в галузі регіонального розвитку" призначений для широкого кола осіб, компаній, державних установ та інших зацікавлених сторін, залучених до планування, фінансування та здійснення заходів з регіонального розвитку в Україні.

Цей посібник розроблений як оперативний інструмент для орієнтування і сприяння пошуку фінансування окремих заходів та проектів, що буде також корисним для співробітників галузевих міністерств, регіональних і місцевих органів влади, інститутів громадянського суспільства, або будь-яких інших зацікавлених сторін, а також для бенефіціарів проектів, що реалізуються в рамках донорських програм технічної допомоги.

В.о. міського голови                                                                                                              М.А. Антонюк