«Круглий стіл» з представниками ветеранських та громадських організацій міста на тему «Пенсійна реформа: запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій»

15 вересня 2015 року в приміщенні управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві був проведений «круглий стіл» з представниками ветеранських та громадських організацій міста на тему «Пенсійна реформа: запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». На численні запитання представників громадських організацій головним спеціалістом відділу контрольно-перевірочної роботи Раковою А.М.  були надані змістовні відповіді.