Управління Пенсійного фонду України м. Білій Церкві нагадує:

З 01.01.2011 року введено в дію Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»  № 2464-VI від 08.07.2010, відповідно до положень якого від своєчасності та повноти сплати платежів до ПФУ залежать не тільки виплата пенсій, а й виплати допомоги з:
- Фонду державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням – по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності і пологах та допомога на поховання;
- Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття – по безробіттю;
- Фонду державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання – страхових виплат застрахованих особам.
В м. Білій Церкві є 333 підприємств, організацій та фізичні особи - підприємці, які використовують працю найманих працівників та нараховують своїм працівникам заробітну плату менше мінімального розміру, чим порушують конституційні права працівників на отримання в повному розмірі вищевказаних соціальних послуг.
  Працівники даних підприємств позбавляються права на соціальну захищеність, гідні умови роботи, охорону праці, захист трудових прав, гарантовану відпустку та її оплату, оплату тимчасової непрацездатності та виплату допомоги по безробіттю, одержання пристойного пенсійного забезпечення.
Відповідно до ст. 24 Закону України № 1058-IV від 09.07.2003, Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 2464-VI від 08.07.2010 страховий стаж обчислюється в місяцях та зараховується як повний місяць за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків, єдиного внеску є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.
Пам’ятайте, що завдяки системі персоніфікованого обліку кожна застрахована особа має можливість безоплатно отримувати відомості про себе, скажімо, з якої суми заробітної плати, скільки, за який період сплачено роботодавцем за неї страхові внески до Пенсійного фонду. Ця система дозволяє застрахованій особі контролювати процес формування своєї майбутньої пенсії, вимагаючи від роботодавця своєчасної та повної сплати страхових внесків.
Жителям міста Біла Церква таку інформацію можна отримати в управлінні Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві за адресою: вул. Фастівська, 23 або на веб-порталі Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua , попередньо зареєструвавшись.

Начальник відділу
інформаційних систем та програмного забезпечення    О.Г. Медяний