Урочистості з нагоди Дня ветерана

|  01. 10. 2015

30 вересня в м.Біла Церква відбулася  урочистості  з нагоди Дня ветерана.

В ході заходу міський голова В.Савчук зазначив, що ветерани війни та праці, пропрацювавши все життя в різних галузях життєдіяльності міста,  внесли великий вклад в  економічний, культурний, соціальний розвиток Білої Церкви.  Вони є прикладом для молодого покоління, яке гідно подовжує закладені ними традиції.

Міський голова висловив присутнім слова щирої вдячності за багаторічну сумлінну працю,  активну життєву позицію, побажав їм довгих років життя та вручив Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради з наданням матеріальної винагороди.

В ході заходу, що відбувся в ТОВ «Тандем», 100 присутніх ветеранів мали змогу поспілкуватися за святковими столами та послухати концерт.

У заході також взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, начальник управління соціального захисту населення міської ради Г.Мельніченко, представники міських ЗМІ.