Спільна нарада ЦПЗ, АТ «Ощадбанк», ПФУ

07 жовтня 2015 року в приміщенні АТ «Ощадбанк» була проведена спільна нарада з питань вдосконалення механізму отримання ЦПЗ №1 коштів на виплату пенсій за участю начальника управління внутрішнього аудиту головного управління ПФУ в Київській області Барахтянської  М.В.,  начальника управління ПФУ у м. Білій Церкві Дебольської В.І., заступника начальника ЦПЗ №1 КОД УДППЗ «Укрпошта» Стрілецької Т.А., та  заступника керуючого ТВБВ №10026/0877 філії ГУ по м. Києву та Київській обл. АТ «ОЩАДБАНК» Ватаманюк Л.В..
Барахтянська М.В. зазначила, що метою наради є визначення  шляхів для ефективної співпраці між ЦПЗ, АТ «Ощадбанк», ПФУ для якнайкращого задоволення потреб пенсіонерів в своєчасності отримання пенсії.
Дебольська В.І.  ознайомила присутніх з робою ПФУ у м.Білій Церкві, цілями та завданнями поставленими перед управління.
Ватаманюк Л.В. повідомила, що з сторони банку проводиться відповідна робота щодо своєчасного отримання грошового підкріплення для передачі до ЦПЗ №1. Крім того, з метою належного реагування та своєчасного виявлення фактів затримок видачі підкріплень готівкою, проводиться постійний аналіз інформації щодо підкріплення готівкою підрозділів УДППЗ «Укрпошта».
Стрілецька Т.А. доповіла, що центром поштового зв’язку  вже продовжено робочий день для чіткого та належного отримання грошових коштів і виплати пенсій, але вони готові й надалі з повною віддачею займатися питанням своєчасної виплати пенсії.