Підвищення професійної компетентності – запорука успіху

10 листопада 2015 року  в обласному навчально-методичному центрі, який працює на базі управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області, головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області був проведений семінар-навчання для працівників, що відповідають за кадрову, бюджетно-фінансову служби, та для голів профспілкових організацій управлінь Пенсійного фонду України у Білоцерківському, Володарському, Сквирському, Ставищанському, Тетіївському районах, у м. Білій Церкви, м. Фастові  та Фастівському районі.

В роботі семінару взяли участь перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещак В.М., начальник управління Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області Дебольська В.І.,  начальник бюджетно-фінансового управління - головний бухгалтер головного управління Прудка Г.В., начальник відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи головного управління Баляк Л.М., головний спеціаліст з режимно-секретної роботи головного управління Батрак С.М., голова профспілквої організації головного управління Білоус Л.В.

Пенсійники Київської області постійно працюють над оптимізаціює свого виробничого процесу, вдосконалюють його роботу, впроваджуючи сучасні інформаційні технології. Обговорення підсумків роботи за 9 місяців, вчасне виправлення виявлених недоліків і помилок, поглиблення набутих знань і професійних навичок, а також обговорення співпраці з профспілковими організацями, обмін досвідом роботи - допоможе працівникам управлінь Пенсійного фонду України у Київської області в їх практичній роботі. Адже ефективна робота працівників управлінь – один із найважливіших чинників підвищення рівня обслуговування громадян.

О.В. Кісіна, начальник відділу персоналу та
                  орагіназційно-інформаційної роботи
                  управління Пенсійного фонду України