Позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській міській раді

Дата :
2015-11-13

02 листопада 2015 року в підсобному господарстві Білоцерківського національного аграрного університету встановлено діагноз на африканську чуму свиней (далі - АЧС). Рішенням спільного засідання Держаної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській районній державній адміністрації та Білоцерківській міській раді від 02.11.2015, визначено епізоотичним осередком щодо АЧС  свиноферму відділку №1 ННДЦ БНАУ в Білоцерківському районі та накладено карантин із відповідними заходами щодо локалізації, ліквідації та недопущення розповсюдження даного захворювання.

11 листопада в приміщенні Малого залу міськвиконкому відбулось позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській міській раді, яку провів заступник міського голови М. Антонюк.

В ході засідання було розглянуто питання про стан виконання спільних рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській райдержадміністрації та Білоцерківській міській раді від 02.11.2015 р. та від 04.11.2015 р. та про корегування виконання Плану заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання на свинофермі відділку № 1 ННДЦ БНАУ.

Зокрема, під час засідання було повідомлено про те що у зоні захисту шляхом подвірних обходів проведено облік всього свинопоголів`я в господарствах усіх форм власності та попереджено власників про заборону продажу, переміщення, вигульного (вільного) утримання та безконтрольного забою свиней. Всього обстежено 2337 дворів.

В ході засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській міській раді було вирішено заборонити на території міста Біла Церква у зоні нагляду проведення сільськогосподарських ярмарків, виставок (аукціонів) та громадських заходів, пов’язаних зі скупченням людей та тварин до зняття карантину.

Крім того, зобов’язано мешканців міста Біла Церква зони захисту та зони нагляду забезпечити проведення робіт по дезінфекції та дератизації у своїх приватних подвір’ях та приміщеннях де утримуються свині.

Голова ДНПК                              Антонюк М.А.