Звіт про базове відстеження проекту регуляторного акту «Про тарифи на ритуальні послуги в новій редакції»

Дата :
2015-11-19

1. Загальні відомості про регуляторний акт:

Проект рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги в новій редакції».

2. Виконавець заходів з відстеження: КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг».

3. Цілі прийняття регуляторного акту: Метою прийняття рішення є приведення тарифів на ритуальні послуги до економічно обґрунтованого рівня з урахуванням інтересів населення та відшкодування фактичних витрат підприємства, які відповідають діючим нормативно-правовим і законодавчим актам України.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 20.10.2015 р. по 20.11.2015 р.

5. Тип відстеження: базове.

6. Методи одержання результатів базового обстеження: для проведення базового відстеження використовувався статистичний метод (дані бухгалтерського обліку).

7. Дані та припущення на основі яких здійснено відстеження результативності, а також способи їх одержання: даними на основі яких відстежується результативність регуляторного акту є дані бухгалтерського обліку, а також  виконання  робіт по договорам  УЖКГ з  КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг».

8. Кількісні значення показників результативності акта:

Показники

Один. вим.

Середньомісячний показник напередодні прийняття регуляторного акту станом на

01.10.2015 р.

Середньомісячний показник через рік після його прийняття станом на 01.10.2016 р.

( прогноз)

1.

Надано послуг з поховання

одиниць