Управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області.

Газета «Урядовий кур’єр» від 10 жовтня 2015 опублікувала текст постанови № 788 від 30 вересня 2015 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 № 1596 і від 05 листопада 2014 № 637», згідно з якою пенсіонерам дозволяють обирати банк для отримання пенсій.
Одержувачі пенсій та грошової допомоги самостійно обирають уповноважений банк, де відкривають поточний рахунок. Для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, і перебувають на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 № 509 (509-2014-п), уповноваженим банком  є АТ «Ощадбанк», - йдеться у новій редакції пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України № 1596.

Начальник юридичного відділу                                                                О.С.Шалієвський