Дата :
2016-01-11

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 827, розпорядження міського голови від 05.01.2016 № 3Р «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності територіальної громади міста Білої Церкви», з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області, що знаходиться за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 54, м. Біла Церква, Київська область, 09107.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі – до 01 лютого 2016 року включно.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня»:

-         громадянство України (не менше 10 років);

-         вільне володіння державною (українською) мовою;

-         повна вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;

-         стаж педагогічної роботи не менше десяти років;

-         стаж адміністративної роботи не менше п’яти років;

-         наявність менеджерської підготовки;

-         ґрунтовні знання чинного законодавства України в галузі освіти;

-         упевнений користувач ПК, Microsoft Word, Excel, Power Point;

-         володіння англійською мовою на рівні, не нижчим за середній, є перевагою;

-         високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Документи: заява на ім’я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурс на посаду, біографічна довідка, ксерокопія трудової книжки, копії документів про освіту, мотиваційний лист і перспективний план розвитку навчального закладу (додаток у формі презентації Microsoft Power Point є перевагою) – подаються у відділ кадрів та організаційної роботи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 122, м. Біла Церква, Київська область, 09100.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 04 лютого 2016 року в актовій залі Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області, що знаходиться за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 54, м. Біла Церква, Київська область, 09107.