Дата :
2016-02-02

Інформація про роботу Тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради з питань перевірки комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій територіальної громади міста Білої Церкви та інших суб’єктів господарювання, в статутних капіталах яких є частка майна територіальної громади міста створеної рішенням БМР № 16-03-VII від 25 грудня 2015 року по перевірці фінансово-господарської діяльності КПБМР «БМКТВ ім.Шевченко»

Тимчасовою контрольною комісію (далі Комісія), на виконання рішення Білоцерківської міської ради із залученням фахівців та експертів в період з 18 по 20 січня 2016 року було проведено перевірку фінансово-господарської діяльності КПБМР «БМКТВ ім. Шевченко».
За результатами перевірки був складений Звіт (додається).
Звіт про перевірку, обговорений на засіданні Комісії 22 січня 2016 року, та підтриманий більшістю членів комісії. (Протокол засідання додається) (Окрема думка в разі наявності).
За результатами роботи Комісії пропонується:
1. Взяти до відома інформацію Тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради з питань перевірки комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій територіальної громади міста Білої Церкви та інших суб»єктів господарювання, в статутних капіталах яких є частка майна територіальної громади міста.
2. Дозволити К ПБМР БВАК надати К ПБМР «БМКТВ ім. Шевченко» поворотну фінансову допомогу в сумі 55 000 (п’ятдесят   п’ять   тисяч) гривень на термін до 01.06.2016 року.
3. Рекомендувати міському голові створити робочу групу по підготовці проекту рішення міської ради щодо розвитку та сталого функціонування К ПБМР «БМКТВ ім. Шевченко».